Home > Audio > भाउजुलाई नन्दद्वारा लेखिएको पत्र-

भाउजुलाई नन्दद्वारा लेखिएको पत्र-

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

नेपाली समाजमा नन्द र भाउजुको सम्बन्धले निकै ठूलो महत्व राख्ने गर्दछ । पराईघरबाट आउने र पराई घर जानुपर्ने बाध्यता हाम्रो नेपाली समाजमा चल्दै आएकोछ । आफन्तलाई त्यागेर पराइलाई आफन्त बनाउनुपर्ने बाध्यता महिलामा आइपर्दछ | यस्तो अवस्थामा एउटा नारी जसले समाजमा विभिन्न किसिमको भूमीका निर्वाह गर्नुपर्दछ र उसले समय र परिस्थिति अनुरुप आफूलाई परिमार्जित गर्दै लानुपर्ने हुन जान्छ । यिनै कुराहरुलाई समेटेर तयार पारिएको एउटा पत्र जसलाई म नेपाली भन्ने फेसबुक पेजबाट साभार गरि गोर्खा रेडियोमा प्रस्तुत गरेकाछौं । प्रस्तोता – अनु अधिकारी
सुन्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1