Home > Audio > “गोर्खा रेडियो टप टेन संग अफ द वीक”

“गोर्खा रेडियो टप टेन संग अफ द वीक”

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

toptenyगोर्खा रेडियो,विभिन्न प्रकारका नेपाली गीत संगीतहरुको संगालो कार्यक्रम “गोर्खा रेडियो टप टेन संग अफ द वीक” गोर्खारेदियोद्वारा संचालन गरिएको एउटा छुट्टै कार्यक्रम हो । प्रस्तोता अनु अधिकारीद्वारा तयार पारिएको उक्त कार्यक्रमलई गोर्खा अनलाइन रेडियो लगायत हाम्रो वेबसाइट मार्फत पनि आफूले चाहेको बखतमा सजिलै संग सुन्न सक्नुहुनेछ । सुन्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

ट्रकमा फल्सबटम बनाएर चरेश र अफिम तस्करी !

काठमाडौं । भारतीय ट्रकको प्रयोग गरेर नेपालबाट चरेश र अफिम तस्करी हुने गरेको खुलेको छ …