Home > Blog > बेलायतमा थर्ड आइद्वारा ‘रुम्झाटार गुम्बा च्यारिटी नाइट २०१८’ को आयोजना गरिंदै

बेलायतमा थर्ड आइद्वारा ‘रुम्झाटार गुम्बा च्यारिटी नाइट २०१८’ को आयोजना गरिंदै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,
लन्डन, यहि आउँदो मार्च १७ तारिख शनिबारका दिन बेलायतमा ‘रुम्झाटार गुम्बा च्यारिटी नाइट २०१८’को आयोजन हुने भएको छ । विशेषगरि नेपाली चलचित्र विधामा महत्वपूर्ण योगदान पुर्याउदै आएको बेलायतको थर्ड आइ टोलीद्वारा उक्त कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो । थर्ड आइले गत वर्ष लण्डनमा ‘दशौं बक्स अफिस फिल्म फेयर अवार्ड २०१७ लण्डन’ को समेत आयोजना गरेको थियो । बेलायतको अल्डरसटस्थित एम्पाएर हलमा आयोजना हुने उक्त विभिन्न चर्चित नेपाली कलाकारहरु बेलायत आउने भएकाछन । आयोजकका अनुसार उक्त च्यारिटी कार्यक्रमको लागि सदावहार गायक आनन्द कार्की, गायिका मीरा राणा, सुकमित गुरुङ, मीनादेवी निरौला पोखरेल, राजु राजबाहक, सरु थापा, रवि डंगोल, श्याम अर्याल, नम्रता योगी र मौशमी गुरुङ लगायतक कलाकारहरु बेलायत आउने भएका छन् । कलाकारहरुद्वारा आ-आफ्ना चर्चित अनि लोकप्रिय गीतहरु प्रस्तुत गर्नेछन । आनन्द कार्कीले यी हल्लाहरु हुन् र किन हुन्छ चाह, सुक्मित गुरुङले रेलिमाइ र बोलबोल, मीनादेवी निरौला पोखरेलले कालेदाइ कालेदाइ र ठमेल बजार जस्ता गीत गाएरा बेलायतवासीहरुलाई मनोरंजन दिलाउनेछन् ।

Please come and join with us for Rumjhatar Gumba charity

Posted by Third Eye Team on Tuesday, March 6, 2018

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

३३ किलो सुन तस्करीका मुख्य नाइके ‘गोरे’ पक्राउ

काठमाडौं। ३३ किलो सुन प्रकरणका मुख्य अभियुक्त गोरे भनिने चुडामणि उप्रेती पक्राउ परेका छन्। ३३ …