Home > Blog > चलचित्र उल्झनको रोमान्टिक गीत ‘लैजाउ तिमि मलाई’ सार्वजनिक

चलचित्र उल्झनको रोमान्टिक गीत ‘लैजाउ तिमि मलाई’ सार्वजनिक

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,

रहर अनि बाध्यतावस अनेकौं सपना बोकेर प्रदेश लागेका यूवाहरुको कथा,व्यथा, भोगाई र त्यसबाट परिवारमा परेको उल्झनलाई आधार मानेर तयार पारिएको नेपाली कथानक चलचित्र ‘उल्झन’ को “ लैजाउ तिमि मलाई ” बोलको गीतको भीडीयो युट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।लोकप्रिय गायिका अन्जु पन्त र गायक संजय तुमरुकको सुमधुर स्वरले सजिएको उक्त गीतमा नायक ध्रुब दत्त र नायिका रजनी केसीको रोमान्टिक अभिनय हेर्न पाइनेछ । चलचित्र ‘उल्झन’ को रेड कार्पेट प्रिमियर शो आगामी मार्च १८ का दिन बेलायतको अल्डरसटस्थित एम्पाएर हलमा हुने भएको छ । त्यस्तै ह्यार्रो फुटबल क्लब साऊथ ह्यरोमा मार्च २५ गते र ३१ मार्च मा स्विंडन, साथै रेडिंग, बेजिंगस्टोक , ननिनटंन, बर्मिंगम, योर्क तथा स्कटलैंड लगायतका स्थान हरुमा चलचित्रको प्रदर्शन गरिने भएको छ । बेलायतमा बसोवास गर्दै आएका नायक ध्रुव दत्तद्वारा अभिनित नयाँ चलचित्र ‘उल्झन’ मा ध्रुब दत्त लगायत रजनी केसी, बेनी ढुङ्गाना, दिनेश शर्मा , रामचन्द्र अधिकारी लगायतका कलाकरहरुको अभिनय रहेको छ । चलचित्र उल्झनलाई युरोपका विभिन्न स्थानहरुमा पनि चाडै प्रदर्शन गरिने आयोजकहरुले बताएका छन् ।

भीडीयो हेर्नुहोस ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

नेपाल र चीनबीच घनिष्ठ सम्बन्ध

छेन्दु, सचुआन – चीनको सिचुआन प्रान्तका विकास र पर्यटन आयोगका उपप्रमुख चाओ क्वीनले गरिवी निवारणसम्बन्धी …