Home > Blog > भ्यालेन्टाइनमा गायक हिमाल सागरले मायालुसंग पोखे गुनासो

भ्यालेन्टाइनमा गायक हिमाल सागरले मायालुसंग पोखे गुनासो

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,
नेपाली सांगीतिक धरातलमा लामो समयदेखि निरन्तर रुपमा उदाउदै आइरहेका सदाबहार गायकहरू मध्ये हिमाल सागर अग्र पंक्तिमा पर्दछन । पछिल्लो समयमा निकै व्यस्त रहँदै आएका हिमाल सागरले निरन्तर रुपमा विभिन्न किसिमका लोकप्रिय गीतहरू दर्शक स्रोताहरुमाँझ पस्कंदै आइरहेका छन् । प्रेम दिवसको ठिक एकदिन अगाडी पारेर गायक हिमाल सागरको आफ्नै संगीत अनि स्वरमा सजिएको आधुनिक गीत ‘भन्ने गर्थ्यौ’ बोलको गीतको म्यूजिक भीडीयोलाई धौलागिरी क्यासेट सेन्टरले युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरेको छ । हिमाल सागर स्वयंको अभिनय रहेको यस गीतमा हिमाल सागर शब्द र दिनेश भारतीको शब्द रहेको छ । अर्जुन अधिकारीले निर्देशन अनि उत्सव दाहालको छांयाकन रहेको उक्त गीतको भिडियोलाई पदम तिमल्सिनाले सम्पादन गरेका हुन् । सन्जय हमालको संगीत संयोजन रहेको उक्त गीतलाई महेश्वरमान राजभण्डारीले मिक्सिङ गरेका हुन् । आफ्नी प्रेमीकाबाट आशा गरे अनरुप नाभएपछी गीतमार्फत आफ्ना भावनाहरु पोख्न खोजिएको यस गीतका शब्दहरु अनि अभिनय पनि निकै मार्मिक ढंगले प्रस्तुत गरिएको छ । मायालु जोडीका लागि निकै महत्वपूण अवसरका रुपमा हेरिंदै आएको भ्यालेन्टाइन डे अर्थात प्रेम दिवस आउनु ठिक एकदिन अगाडी हिमाल सागरको उक्त गीत सार्वजनिक गरिएको हो ।

गीतको म्यूजिक भीडीयो हेर्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

फोहर व्यवस्थापन नहुँदा दुर्गन्धित बन्दै काठमाडौँ

काठमाडौँ। काठमाडौँ महानगरपालिकाले फोहर व्यवस्थापन गर्न नसक्दा शहरका विभिन्न चोक तथा बजार दुर्गन्धित बन्दै गएको …