Home > Blog > राजदुत डा. सुवेदीद्वारा बिश्व उर्जा परिषदमा स्थायी प्रतिनिधीको ओहोदाको प्रमाणपत्र पेस

राजदुत डा. सुवेदीद्वारा बिश्व उर्जा परिषदमा स्थायी प्रतिनिधीको ओहोदाको प्रमाणपत्र पेस

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो, यूके
बेलायतका लागि नेपाली राजदूत डा. दुर्गाबहादुर सुवेदीले पुस २६ गते बुधबार विश्व ऊर्जा परिषदका महासचिव क्रिस्टोफ फेरीसमक्ष आफ्नो ओहोदाको प्रमाणपत्र पेस गरेका छन् । विश्व ऊर्जा परिषदका स्थायी प्रतिनिधिसमेत रहेका राजदूत सुवेदीले फेरीसमक्ष ओहोदाको प्रमाणपत्र पेस गर्दै नेपालमा हालै भएको प्रतिनिधिसभा तथा प्रदेशसभाको निर्वाचन सफलतापूर्वक सम्पन्न भएको जानकारी गराएका छन् । डा. सुवेदीले नेपालमा करिव ४३ हजार मेगावाट विद्युत् उत्पादन क्षमता रहेको जानकारी दिंदै आर्थिक विकासको मेरुदण्ड रहेको विद्युतको विकास गर्न नेपाल सरकार प्रतिबद्ध रहेको पानि बताए । फेरीले परिषदको स्थायी प्रतिनिधि भएकोमा सुवेदीलाई बधाई दिंदै उपयुक्त समयमा नेपाल भ्रमण गर्ने जानकारी दिए । उक्त समारोहमा राजदूतावासका काउन्सेलर तथा उपनियोग प्रमुख शरदराज आरणको समेत उपस्थिति रहेको लन्डनस्थित दूतावासले एक विज्ञप्तिमार्फत जनाएको छ।
गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

३३ किलो सुन तस्करीका मुख्य नाइके ‘गोरे’ पक्राउ

काठमाडौं। ३३ किलो सुन प्रकरणका मुख्य अभियुक्त गोरे भनिने चुडामणि उप्रेती पक्राउ परेका छन्। ३३ …