Home > Blog > पूर्व राजा ज्ञानेन्द्रद्वारा बर्दियाको भ्रमण फोटो फिचर

पूर्व राजा ज्ञानेन्द्रद्वारा बर्दियाको भ्रमण फोटो फिचर

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

अनु अधिकारी,

गत मंगलवारका दिन पूर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाहले बर्दियाको भ्रमण गरेका छन् । नेपालगञ्जको सोल्टी होटल उद्घाटन गर्न आएका पूर्व राजाले बर्दियाको सदरमुकाम गुलरियामा रहेको बगलामुखी मन्दिरको पनि दर्शन गरेका छन् । पूर्व राजालाई स्वागत गर्न गुलरिया सहित बर्दियाका ८ वटै स्थानीय तहहरुबाट ठूलो भीड लागेको थियो । पूर्वराजाको स्वागतका लागि सदरमुकाम गुलरियामा मन्दिर आसपासका विभिन्न स्थानमा स्वागतद्धारहरू समेत निर्माण गरिएको थियो । सयौँको संख्यामा उपस्थित सर्वसाधारणले फूलमाला सहित स्वागत गरेका छन् । सदरमुकाम गुलरियाको निर्वाचन कार्यालय देखि बगलामुखि मन्दिरसम्मको झण्डै ३ सय मीटरको दुरी पैदलै हिँडेर मन्दिर परीसर भित्र पुग्नु भएका पूर्व राजा शाहले सर्वसाधारणको स्वागत ग्रहण गरेका थिए । कार्यक्रममा राजसंस्थाको आवश्यकता महसुस भएको भन्दै राजवादीहरुले हाम्रो राजा हाम्रो देश, प्राणभन्दा प्यारो छ, राजा आउ, देश बजाऊ जस्ता राजा र राजसंस्थाको बारेमा नाराबाजी गरेका थिए । सर्वसाधारणसँग कुराकानी गर्दै सेल्फी समेत खिचाएका थिए । राजसंस्था हटेपछि पहिलोपल्ट बर्दिया पुगेका पूर्व राजाले खासै केही पनि बोलेनन् । कार्यक्रमको सुरक्ष्या व्यवस्था कडा पारिएको थियो ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

नेपाल र चीनबीच घनिष्ठ सम्बन्ध

छेन्दु, सचुआन – चीनको सिचुआन प्रान्तका विकास र पर्यटन आयोगका उपप्रमुख चाओ क्वीनले गरिवी निवारणसम्बन्धी …