Home > Blog > चलचित्र उल्झनको फष्ट लुक सार्वजनिक, युरोपमा प्रदर्शन गरिंदै

चलचित्र उल्झनको फष्ट लुक सार्वजनिक, युरोपमा प्रदर्शन गरिंदै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा रेडियो
सन् २०१८ सालको अंग्रेजी नयाँ वर्षको अवसर पारेर नेपाली चलचित्र ‘उल्झन’ को पोस्टर सार्बजनिक भएको छ । उक्त चलचित्रलाई युरोपमा प्रदर्शनी गर्ने तयारीमा जुटेका निर्देशक राजु अधिकारी यतिबेला युरोपको भ्रमणमा निस्केका छन् । चलचित्रको फर्स्ट लुकमा मुख्यतया तीन जना पात्रहरू नायक धुर्ब दत्त, नायिका रजनी के.सी. र अर्का नायक बेनी ढुंगानाले स्थान पाएका छन् । फिल्म ’उल्झन’ जनवरी र फेब्रुअरीमा युरोप र लण्डनमा प्रदर्शन गरिने भएको छ भने चैत्र २ गतेबाट नेपाल अधिराज्यमा प्रदर्शन गरिनेछ । तेजेन्द्र कंडेलको प्रस्तुतिरहेको चलचित्र उल्झनमा फिल्ममा नारायण ढुंगाना, नबिन अधिकारी र हरिकृष्ण कार्की निर्माता रहेका छन् भने आरती अधिकारीको कथा अनि मौनता श्रेष्ठको पटकथा रहेको छ । युरोपमा रहेका नेपालीहरुको संघर्षको कथा व्यथालाई आधार मानेर निर्माण गरिएको यस चलचित्रमा एनआरएनको लगानिरहेको छ । चलचित्रको छायांकन काठमाण्डौ, बन्दीपुर लगायत बेल्जियममा समेत गरिएको छ । चलचित्र निकै राम्रो बनेको र मिहिनेत पनि सबैले उत्तिकै गरेको नायक धुर्ब दत्तले बताएका छन् । नेपाली चलचित्र तथा कलाकारहरुलाई हौसला प्रदान गर्नको लागि चलचित्र हेर्न सबैजनालाई नायक दत्तले अनुरोध पनि गरेका छन् ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

नेपाल र चीनबीच घनिष्ठ सम्बन्ध

छेन्दु, सचुआन – चीनको सिचुआन प्रान्तका विकास र पर्यटन आयोगका उपप्रमुख चाओ क्वीनले गरिवी निवारणसम्बन्धी …