Home > Blog > नेपालमा शुरु भयो रोबोर्टद्वारा सर्भिस दिने रेस्टुरेन्ट

नेपालमा शुरु भयो रोबोर्टद्वारा सर्भिस दिने रेस्टुरेन्ट

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

सुजन पराजुली,
नेपालमा पहिलो पटक रोबोटले सर्भिस दिने केकेएफसी नामको रेष्टुरेन्ट काठमाण्डौँको न्यूरोडमा सञ्चालान भएको छ । विगत एक दशक देखि रेष्टुरेन्ट व्यवसायमा संलग्न रन्जित साह संचालक रहेको केकेएफसी रेष्टुरेन्टमा फास्ट फुड कुजिन अन्तर्गत क्रिस्पी फ्राईड चिकेन, ग्रिल्ड चिकेन, बर्गर र हटडक लगायतका परिकारहरु उपलब्ध छन । गत शुक्रबार काठमान्डौको पिपुल्स प्लाजामा उद्घाटनको अवसरमा अभिनेता सौगात मल्ल र अभिनेत्री बेनिशा हमाललाई रोबोटले सर्भिस गरेको थियो । उक्त रोबोर्ट १३ लाख रुपैयाँको लगानीमा जापानबाट आयात गरिएको हो ।

नेपालमा पनि व्यवसायको रुपमा रोबोट को प्रयोग सुरु ।

नेपालमा पनि व्यवसायको रुपमा रोबोट को प्रयोग सुरु ।

Posted by Nepal's Got Talent News & Videos on Sunday, November 26, 2017

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

३३ किलो सुन तस्करीका मुख्य नाइके ‘गोरे’ पक्राउ

काठमाडौं। ३३ किलो सुन प्रकरणका मुख्य अभियुक्त गोरे भनिने चुडामणि उप्रेती पक्राउ परेका छन्। ३३ …