Home > Blog > कला पंगेनी र गोबिन्द चापागाईंको “मन बिगार्ने रानी” सार्वजनिक

कला पंगेनी र गोबिन्द चापागाईंको “मन बिगार्ने रानी” सार्वजनिक

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

“मन बिगार्ने रानी, हिँड्दा खेरी फूलले नि रिस गर्ला सुन्दरताकी खानी” लोक तथा दोहोरी गायिका कला पंगेनी र गोबिन्द चापागाईंको आवाजमा रहेको “मन बिगार्ने रानी” पन्चेबाजा गीतको म्यूजिक भीडीयो सार्वजनिक भएको छ । विशेषगरी बैवाहिक समारोहमा प्रयोग हुँदै आएको पन्चेबाजाको महत्व हिजोआज स्वदेशमा मात्र नभएर विदेशमा अनि विभिन्न समारोहहरुमा लोकप्रिय बन्दै गैरहेको च । बिवाहको लगनको खासै अवसर नभएतापनि हिन्दूहरुको माहान पर्व बडादशैं र तिहारको अवसर पारेर गायिका कला पंगेनीको आफ्नै युट्युब च्यानल मार्फत यस पन्चेबाजाको म्यूजिक भीडीयो सार्वजनिक गरिएको छ । दीपक तिवारीको लय तथा शब्द संयोजन रहेको यस म्यूजिक भीडीयोमा अहिलेका व्यस्त अनि चर्चित मोडलद्वय अन्जली अधिकारी र महेन्द्र गौतमको अभिनय रहेको छ । तेस्तैगरी प्रविन थापाको निर्देशन र शक्ति प्रज्वल घिमिरेको छायांकन तथा सम्पादन रहेको छ ।

पन्चेबाजाको भीडीयो हेर्नुहोस ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

को-कोसँग झुक्यो ओली सरकार

काठमाडौं । देशमा दुईतिहाइ बहुमतसहितको स्थिर सरकार छ । तर, केपी ओली नेतृत्वको शक्तिशाली सरकार …