Home > Blog > नेपाली दूतावास लण्डनको तीज कार्यक्राम्मा घन्कियो “पापी घरैमा”

नेपाली दूतावास लण्डनको तीज कार्यक्राम्मा घन्कियो “पापी घरैमा”

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

LISTEN GURKHA RADIO / गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस ।

लन्डन, नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तीजको अवसर पारेर २० अगष्ट आइतबारका दिन नेपाली दूतावास लन्डनमा तीज कार्यक्रमको आयोजना गरिएको छ । नेपाली दूतावासले आयोजना गरेको उक्त तीज कार्यक्रममा विभिन्न संघसंस्थामा आवद्द महिला प्रतिनिधिहरुलागायत बेलायतवासी नेपाली महिलाहरुको उपस्थितिरहेको थियो । सोही तीज कार्यक्रममा कला पंगेनी र खुमन अधिकारीको स्वर तथा नरेन्द्र बस्नेतको शब्दमा गाइएको तीज गीत “पापी घरैमा” बोलको गीतको म्यूजिक भीडीयोको पनि राजदूत पत्नी श्रीमती पुनम राज्यलक्ष्मी सुवेदीद्वारा विमोचन गरिएको थियो । विमोचनका क्रममा उपस्थित महिलाहरुले सोही गीतमा नृत्य गरेर रमाइलो गरेका थिए । कार्यक्रममा स्थानीय गयीकाहरुद्वारा गीत तथा नृत्य प्रस्तुत गरिएको थियो । नेपाली दुतावास लण्डनले हरेक वर्ष तीज कार्यक्रमको आयोजना गर्दै आइरहेको छ ।

विमोचन कार्यक्रमको झलक ।

पापी घरैमा म्यूजिक भीडियो ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

फोहर व्यवस्थापन नहुँदा दुर्गन्धित बन्दै काठमाडौँ

काठमाडौँ। काठमाडौँ महानगरपालिकाले फोहर व्यवस्थापन गर्न नसक्दा शहरका विभिन्न चोक तथा बजार दुर्गन्धित बन्दै गएको …