Home > Blog > १०औ बक्स अफिस फिल्म फेयर अवार्डमा नायक धुर्व दत्तलाई विशेष अवार्ड

१०औ बक्स अफिस फिल्म फेयर अवार्डमा नायक धुर्व दत्तलाई विशेष अवार्ड

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

लन्डन, बेलायतको लन्डनस्थित एम्पायर हलमा यहि जुलाई १ तारिख शनिवारका दिन थर्ड आइ र बक्स अफिस इन्टरनेशनल ग्रुपको आयोजनामा १०शौँ नेशनल बक्स अफिस फिल्म फेयर अवार्ड २०१७ सम्पन्न भएको छ । उक्त कार्यक्रम बेलायतमा पहिलोपल्ट आयोजना गरिएको हो । बिपी कोइरालाद्वारा लेखिएको उपन्यास तीन घुम्ती चलचित्रले वि.स. २०७४ को विशेष चलचित्र अवार्ड पाउन सफल भएको थियो । उक्त समारोहमा चलचित्र तीन घुम्तीका नायक धुर्ब दत्त लाई विशेष चलचित्र अवार्डको सम्मान नायक आर्यन सिग्देलको हातबाट प्रदान गरिएको थियो । उक्त अवार्डले आफूलाई अझ बढी हौसला प्रदान गरेको र यस क्षेत्रमा निरन्तर लागिपर्ने बताउदै नायक दत्तल सम्पूर्ण तीन घुम्ती परिवारलाई धेरै धेरै बदाई साथै जूरी र आयोजकलाई धन्यवाद दिएका थिए। फोटो -JK & 1st PM

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

ट्रकमा फल्सबटम बनाएर चरेश र अफिम तस्करी !

काठमाडौं । भारतीय ट्रकको प्रयोग गरेर नेपालबाट चरेश र अफिम तस्करी हुने गरेको खुलेको छ …