Home > Blog > अनाथ तथा पिछडिएका बालबालिकाहरुलाई रकम हस्तान्तरण

अनाथ तथा पिछडिएका बालबालिकाहरुलाई रकम हस्तान्तरण

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

लन्डन, विगत एक दशकदेखि बेलायतलाई कर्मथलो बनाउंदै आएकी समाजसेवी रीता परियारले च्यारिटी कार्यक्रमको आयोजना गरि अनाथ तथा आर्थिक रुपमा पिछडिएका बालबालिकाहरुको शिक्ष्या एवं स्वास्थ्यको क्षेत्रमा सहयोग गरेकी छन् । आफ्नो फुर्सदको समयलाई सदुपयोग गर्दै सकलित रकमद्वारा नेपालका ४ जना बालबालिकाहरुलाई शिक्ष्याका लागि आर्थिक जुटाउनुका साथै नेपालस्थित भेरी नगरपालीका वडा नम्बर ११ माटेपुल चतुरमाला विद्यालयमा अध्ययनरत १० वर्षीय पार्वती बिटालु, ८ वर्षीय चन्द्रा बिटालु, र जाजरकोट जिल्ला ढिमे २ हाल हार्टल्याण्ड उच्च मा.वि. काठमाडौँमा अध्ययनरत ७ वर्षीय दीपक परियार, धरानका ४ वर्षीय श्री जनता आधारभूत विद्यालयमा अध्ययनरत शारीरिक रुपमा असक्त ४ वर्षीय एबिना राईका लागि नगर रु दुई लाख चार हजार रकम हस्तान्तरण गरिएको छ । उक्त रकम जाजरकोट भेरी जिल्ला नगरपालीका ११ न. वडा सदस्य ज्ञानी प्रसाद शर्मा, चतुरमाला विद्यालयका प्रधानध्यापक खिम बहादुर घर्ती, धरानकी पुर्णिमा सुब्बा र काठमाडौं संचालन हुँदै आएको सुनौलो नेपाल संस्थाको रोहवरमा हस्तान्तरण गरिएको समाजसेवी परियारले बताइन । यसअघि पनि विभिन्न रुपमा सहयोग पुर्याउदै आएकी परियारले अनाथ तथा आर्थिक अवस्थाका कारण पठनपाठनबाट बन्चित भएकाहरुलाई निरन्तर रुपमा सक्दो सहयोग पुर्याउंदै जाने धारणा पनि ब्यक्त गरिन ।

LISTEN GURKHA RADIO / गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

नेपाल र चीनबीच घनिष्ठ सम्बन्ध

छेन्दु, सचुआन – चीनको सिचुआन प्रान्तका विकास र पर्यटन आयोगका उपप्रमुख चाओ क्वीनले गरिवी निवारणसम्बन्धी …