Home > Blog > त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल ससरफाइका लागि भवन भट्टद्वारा हस्ताक्षर

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल ससरफाइका लागि भवन भट्टद्वारा हस्ताक्षर

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा रेडियो, नेपालको एकमात्र अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको रुपमा परिचित त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलले मुहार फेर्ने भएको छ । विश्वभरिबाट नेपाल भ्रमण गर्न जाने जो कोहीको नजरमा पर्ने अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको सरसफाइको बारेमा धेरै नकारात्मक अभिव्यक्तिहरू आइरहेका छन् । जुन कुरा विदेशी पर्यटकहरुलाई मात्र नभएर विदेशबाट जाने जो कोही नेपालीहरुलाई पनि महशुस नभएको भने होइन । विमानस्थलबाट उत्रिने बित्तिकै पर्यटकहरुमाथि पर्ने यस्तो किसिमको नकारात्मक प्रभावले पक्कै पनि नेपाल र नेपालीको लागि राम्रो संदेश दिदैन । यिनै विषयहरुलाई मध्यनजर गर्दै अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थललाई सफा सुन्दर र आकर्षक बनाउने अभिप्रायले भर्खरै मात्र एक सम्झौतामा हस्ताक्षर भएको छ । एनआरएनए अतिथि देवो भव अभियानका तर्फबाट एनआरएनए उपाध्यक्ष्य भवन भट्ट र विमानस्थलका पदाधिकारीहरुबीच गरिएको उक्त सम्झौता अनुसार यही जुन २९ तारिखबाट सरसफाई कार्यक्रमको शुरुवात गरिने भएको छ ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

३३ किलो सुन तस्करीका मुख्य नाइके ‘गोरे’ पक्राउ

काठमाडौं। ३३ किलो सुन प्रकरणका मुख्य अभियुक्त गोरे भनिने चुडामणि उप्रेती पक्राउ परेका छन्। ३३ …