Home > Blog > ”अवतार” लिएर फर्किए गीतकार आनन्द दोबाली

”अवतार” लिएर फर्किए गीतकार आनन्द दोबाली

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

लन्डन, बेलायतलाई कर्मथलो बनाउँदै आएका अनि नेपाली कला संस्कृतिलाई मन मुटुबाट नै माया गर्ने एक कुशल समाजसेवी एवं लन्डनस्थित फेल्थम र हेस्टन एरिया अन्तर्गतका कन्जरभेटिभ एसोशिएसनका सदस्य समेत रहेका गीतकार आनन्द दोबालीद्वारा सृजना गरिएको नयाँ गीत “अवतार” को म्यूजिक भीडीयोको कान्तिपुर नेटवर्क मार्फत भर्खरै रिलिज भएको छ । लोकप्रिय गायक उदय सोतांगको आवाज, आनन्द दोबाली राईको शब्द तथा आनन्द राईको संगीत रहेको यस गीतमा संगीत संयोजन महाराज थापाले गरेका हुन् । गीतकार आनन्द दोबालीले मायालु जोडीको कथा व्यथालाई समेटेर सृजना गरेका शब्दलाई गायक उदय सोतांगले जीवन्तता दिएका छन् भने पुष्पा थापा र वर्षा रावतद्वारा गरिएको अभिनयले म्यूजिक भीडीयोलाई अँझ बढी सौन्दर्यता प्रदान गरेको छ । यस गीतको म्यूजिक भीडीयोमा अर्जुन अधिकारीको निर्देशन, हरि हुमागाईंको छायांकन तथा निशान घिमिरेको सम्पादन रहेको छ । तेस्तै गरि म्यूजिक भीडीयोलाई हाइलाइट्स नेपालले युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरेको छ ।

म्यूजिक भीडियो हेर्नको लागि तलको भीडियो प्ले गर्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

को-कोसँग झुक्यो ओली सरकार

काठमाडौं । देशमा दुईतिहाइ बहुमतसहितको स्थिर सरकार छ । तर, केपी ओली नेतृत्वको शक्तिशाली सरकार …