Home > Blog > रेवत राई र मेलिनाको “तिम्रो घरको “ म्यूजिक भीडियो सार्वजनिक

रेवत राई र मेलिनाको “तिम्रो घरको “ म्यूजिक भीडियो सार्वजनिक

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा रेडियो, तिम्रो घरको पल्लो घरमा डेरा सर्ने मेरो चाहना, बरन्डामा बसेर नगर पढ्ने बहाना, अहिलेका युवा गायक रेवत राईद्वारा गाइएको अलग उपहार-१ नामक एल्बममा समावेश गरिएको “तिम्रो घरको” बोलको गीतको म्यूजिक भीडियो ई-मिडिया हबको युट्युब च्यानलले भर्खरै मात्र सार्वजनिक गरेको छ । एल्बम “अलग उपहार-१” गायक रेवत राई र मेलिना राईको संयुक्त गीति एल्बम हो जुन यस अघि नै सार्वजनिक भैसकेको छ । रेवत राई र मेलिना राईको स्वर, वसन्त सापकोटाको संगीत अनि नवरा”ज राईको शब्दले सजिएका यस गीतमा माया प्रेमका भावनाहरू उनीएका छन् । म्यूजिक भीडीयोमा पुस्पल र नम्रताको अभिनय रहेको छ भने अर्जुन अधिकारीले निर्देशन गरेका छन् । त्यस्तै गरी उत्सव दाहालको छायांकन तथा निशान घिमिरेको सम्पादन रहेको छ ।

म्यूजिक भीडियो हेर्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला |

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

को-कोसँग झुक्यो ओली सरकार

काठमाडौं । देशमा दुईतिहाइ बहुमतसहितको स्थिर सरकार छ । तर, केपी ओली नेतृत्वको शक्तिशाली सरकार …