Home > Blog > नेपालमा हालसम्मका मिस नेपाल र उनीहरुको बारेमा जानकारी

नेपालमा हालसम्मका मिस नेपाल र उनीहरुको बारेमा जानकारी

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

miss-glam-nepal-2014सन् १९९४ देखि शुरु भएको मिस नेपालमा को को अनि कहिले कहिले भएकाछन र हाल उनीहरु के गर्दैछन भन्ने बारेमा अनु अधिकारीद्वारा परस्तुत गरिएको जानकारीमूलक प्रसङ्ग सुन्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

ट्रकमा फल्सबटम बनाएर चरेश र अफिम तस्करी !

काठमाडौं । भारतीय ट्रकको प्रयोग गरेर नेपालबाट चरेश र अफिम तस्करी हुने गरेको खुलेको छ …