Home > Blog > बिशाल गुरुंगको “अल्झिएको सोच” एल्वम सार्वजनिक

बिशाल गुरुंगको “अल्झिएको सोच” एल्वम सार्वजनिक

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Fullscreen capture 29052016 212709लन्डन, नेपाली पप गीतहरुको संगालो “अल्झिएको सोच” नामक गीति एल्वम हालै मात्र सार्वजनिक भएकोछ । बिशाल गुरुंगको शव्द संगीत तथा स्वरमा सजिएको उक्त एल्बममा विभिन्न खालका ८ वटा गीतहरु समावेस गरिएकाछन । म्यूजिक नेपाल र नेपाल म्यूजिक सेन्टरको सयुक्त प्रस्तुतिमा तयार गरिएको यस गीति एल्बमको कभर संग “अल्झिएको सोच” को म्यूजिक भीडीयो पनि यूट्युब मार्फत म्यूजिक नेपालले भर्खरै मात्र सार्वजनिक गरेकोछ । बिशाल गुरुंगको स्वर र संगीतको यस गीतमा आशिस गुरुङ र निश्चल गुरुंगको शव्द रहेकोछ । सानै देखि गित संगीतमा चासो दिदै आउने बिशाल गुरुङ हाल एकदशक देखि बेलायतमा बसोवास गर्दै आएकाछन । नेपाल काठमाडौँ ज्ञानेश्वर घर भएका बिशाल नेपाली गित संगीतलाई भावी पुस्तामाझ पनि निरन्तरता दिलाउंदै जाने सोचमा छन् । आफ्नै सोखका कारण यस क्षेत्रमा लागेका विशालले कुनै किसिमको प्रशिक्षण भने लिएका छैनन् । स्कुल कलेजदेखि नै कार्यक्रममा सहभागिता जनाउंदै आउने र साथीभाईहरुसंग बेला बेलामा गाउने गरेकालेनै आफूलाई प्रोत्साहन मिलेर यस क्षेत्रमा लागेको उनको भनाइ छ । बेलायतमा पनि कहिलेकाहिं कार्यक्रममा गाउदै आएको र अब भने यस क्षेत्रलाई अलि बढी समय दिने उनको सोच रहेकोछ । उनले अरु पनि थुप्रै गीतहरु तयार गरिसकेकाछन तर एल्वम निकालेर विक्री गर्ने अवस्था नभएकाले अहिले हतार नगर्ने उनको धारणा छ ।
अल्झिएको सोच म्यूजिक भीडीयो हेर्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला ।

अल्झिएको सोच Jukebox

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

३३ किलो सुन तस्करीका मुख्य नाइके ‘गोरे’ पक्राउ

काठमाडौं। ३३ किलो सुन प्रकरणका मुख्य अभियुक्त गोरे भनिने चुडामणि उप्रेती पक्राउ परेका छन्। ३३ …