Home > Blog > विपी कोइरालाको तीन घुम्ती असारबाट प्रदर्शन हुदै

विपी कोइरालाको तीन घुम्ती असारबाट प्रदर्शन हुदै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

teenghumtiविपी कोइरालाको चर्चित उपन्यास “तीन घुम्ती ” मा आधारित चलचित्र आउँदो असार १७ देखि प्रदर्शनमा आउने पक्का भएकोछ । राजधानीमा गरिएको एक प्रेसमिटमार्फत उक्त कुराको जानकारी गराइएको थियो भने फिल्मको प्रोमो पनि देखाईएको थियो । निर्देशक बाबुराम ढकालद्वारा पर्दामा उतारिएको यस चलचित्रमा एउटै महिलाका तीन भिन्न भिन्न रुपहरु प्रेमिका,पत्नी र आमाको भूमिकाको चित्रण गरिएकोछ । चलचित्र तीन घुम्तीमा नायकको भूमिकामा ध्रुव दत्त र सुशान्त कार्की रहेका छन् भने नायिकाको भूमीकामा गरिमा पन्त रहेकिछन । फिल्ममा लीड कलाकार ईन्दिरा मायाको भुमिका नायिका गरीमा पन्तले निभाएकी छिन् । त्यस्तै पिताम्बर र रमेशको भुमिकालाई ध्रुब दत्त र सुशाङक कार्कीले निभाएका छन् । निर्देशक बाबुराम ढकालका अनुसार लीड कलाकार ईन्दिरा माया र अनय कलाकारहरुको माध्यमले समाजलाई धेरै कुराको पाठ सिकाउनेछ । जस्मा बिद्रोह, संघर्ष र अनुभवलाई यी कलाकारहरु मार्फत पर्दामा प्रस्तुत गरीएको छ । सर्वप्रथम स्व. सुशील कोइरालाको विशेष आतिथ्यमा विभिन्न व्यक्तिहरुको उपस्थितिमा यस चलचित्रको विशेष शो गरिसकिएकोछ् भने विदेशका विभिन्न स्थानहरुमा प्रदर्शन भैसकेकाछन र हुने क्रम जारी छ । कर्मा प्रोडक्सनको निर्माण रहेको यस फिल्ममा भएका गीतका शव्दहरु कृष्णहरि बरालद्वारा लेखिएकोछ भने संगीत भर्ने काम बसन्त सापकोटाले गरेकाछन ।

फिल्मको ट्रेलर हेर्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

पाँच वर्षमा पाँच हजार मेगावाटः प्रसारण लाइन उच्च प्राथमिकतामा

काठमाडौँ । सरकारले आगामी पाँच वर्षभित्र पाँच हजार मेगावाट विद्युत् उत्पादन गर्ने लक्ष्यलाई प्रमुख प्राथमिकतामा …