Home > Blog > यती नेपाली एशोसिएशनको नयाँ नेतृत्वमा ५ जनाको भीडन्त

यती नेपाली एशोसिएशनको नयाँ नेतृत्वमा ५ जनाको भीडन्त

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

header-1024x185लन्डन, बेलायतमा बसोवास गर्ने नेपालीहरुको सबैभन्दा पूरानो संस्थाको रुपमा परिचित यती नेपाली एशोसियशनमा अहिले चुनावको माहोल बढेकोछ । सैयौंको संख्यामा बेलायतमा रहेका नेपाली संघ संस्थाहरुमा चुनावको समयमा प्राय नेपालमय बन्ने गर्दछ । सामाजिक सेवाको भावनाले संचालन गरिएका प्राय सबै संघ संस्थाहरुमा नेतृत्वमा बसेर मात्र केहि गर्न सकिन्छ भन्ने धारणा भएकोले नै होला चुनावको रौनक निकै बढ्ने गर्दछ । आउँदो मे २८ का दिन यती नेपाली एशोसिएशनको अधिवेशन हुने भएकोछ । अध्यक्ष पदको दावेदारमा महिला समाजसेवी पिपला देवानसहित समाजसेवी ध्रुव केसी, खगेन्द्र नेपाली, विजय थापा र गोपाल पौड्यालले दावी गरेका छन् । तेस्तै गरि वरिष्ठ उपाध्यक्षमा वीपी खनाल, उपाध्यक्षमा वासु लामिछाने र कैलाश नेपाल, महासचिवमा पत्रकार वाचस्पति रेग्मी र कोषाध्यक्षमा श्याम शेरचन र जीवन सेनले दावी गर्ने भएकाछन। यतीका अध्यक्ष उमेशराज मोक्तान, प्रमुख निर्वाचन संयोजक राजकुमार त्रिपाठी,संयोजक शिव भण्डारी सहित मिडिया कोअर्डिनेटर एभरेष्ट गौतमद्वारा निएर्वाचनलाइ सफल पार्नको लागि महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरिरहेकाछन । सो अधिबेसन साउथह्यारोस्थित गोल्डेन्सिप रेस्टुरेन्टमा हुने तय गरिएकोछ ।

नयाँ नेतृत्व चयनका लागि निर्वाचन तालिका यस प्रकार रहेकोछ ।

१) सदस्यता फारम कार्यसमिति र निर्वाचन समितिबाट प्राप्त गर्न सकिनेछ ।
२) सदस्यता फर्म मे २८ तारिख १० बजेसम्म बुझाइसक्नुपर्ने l
३) सदस्यता अन्तिम नामावली प्रकाशन अपरान्ह १२ बजेसम्म बुझाइसक्नुपर्नेछ l
४) उम्मेदवारी दरखास्त दिने समय दिउँसो १ बजे सम्म रहेकोछ l
५) उम्मेदवारमाथि दाबीविरोध गर्ने समय १:३० बजेसम्म रहेकोछ l
६) उम्मेदवार अन्तिम नामावली प्रकाशन १ः४५ बजे हुनेछ ।
७) कार्यसमिति चयनका लागि निर्वाचन दिउँसो २ बजेदेखि साँझ ५ बजेसम्म रहेकोछ
८) मतगणना साँझ ५ बजेपछि हुनेछ l
९) निर्वाचन परिणाम घोषणा मत गणना समाप्त भइसकेपछि हुनेछ l

Address:- Goldenship Restaurent, South Harrow
500 Northolt Rd, Harrow, South Harrow, Middlesex HA2 8HA

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

३३ किलो सुन तस्करीका मुख्य नाइके ‘गोरे’ पक्राउ

काठमाडौं। ३३ किलो सुन प्रकरणका मुख्य अभियुक्त गोरे भनिने चुडामणि उप्रेती पक्राउ परेका छन्। ३३ …