Breaking News
Home > Audio > गोर्खा रेडियो शुभकामना संदेश – अनु अधिकारी

गोर्खा रेडियो शुभकामना संदेश – अनु अधिकारी

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

12041954_10153648933079282_1905773951_n copyगोर्खा रेडियोद्वारा संचालित कार्यक्रम शुभकामना संदेश अन्तर्गत स्रोताहरु प्राप्त शुभकामना शन्देशहरुलाई प्रसारण गर्नेछौं । यदि तपाईंहरु पनि तपाईं तथा तपाईंका आफन्तलाई कुनै पनि किसिमको शुभकामनाहरु दिन चाहनुहुन्छ भने हामीलाई लेखेर पठाउन सक्नुहुनेछ हामी गोर्खा रेडियोको शुभकामना संदेश कारुक्रम अन्तरगत प्रशारण गर्नेछौं । संदेश पठाउनको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला र कार्यक्रम सुन्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला ।

यदि तपाईंहरु गोर्खा रेडियो मोबाइलमा सुन्न चाहनुहुन्छ भने आइओएस को लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला र जुनसुकै माध्यमबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1