Home > Blog > सफारी सिनेमा ह्यारोमा नेपाली चलचित्र ड्रिम्सको प्रदर्शन

सफारी सिनेमा ह्यारोमा नेपाली चलचित्र ड्रिम्सको प्रदर्शन

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

लन्डन, नेपाली चलचित्र ड्रिम्स अहिले लण्डनमा प्रदर्शन भैरहेकोछ । सो चलचित्र लिएर निर्देशक भुवन केसी र ड्रिम्सका नायक अनमोल केसी अहिले लण्डनमा आइपुगेकाछन । अल्डरसटको एम्पायर हलमा पहिलो सफल प्रदर्शनी भैसकेकोछ भने १५ मे का दिन लण्डनको ह्यारोस्थित सफारी सिनेमाहलमा प्रदर्शन भएको थियो । चलचित्र हेर्नेको राम्रै घुइंचो लागेको थियो भने भुवन के.सी. र अनमोल के.सी.संग फोटो खिच्न चाहनेको घुइंचो त्यो भन्दा बढी देखिन्थ्यो । चलचित्रको मध्यान्तरमा र चलचित्र सकिएपछी पनि फोटो खिचाउनेको निकै ठूलो भिड लागेको थियो । उक्त चलचित्रलाई सपन इन्टरटेनमेन्ट लि. यूकेको पहलमा बेलायतमा ल्याइएको हो । फोटो फिचर :-

फोटो स्लाइड

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

नेपाल र चीनबीच घनिष्ठ सम्बन्ध

छेन्दु, सचुआन – चीनको सिचुआन प्रान्तका विकास र पर्यटन आयोगका उपप्रमुख चाओ क्वीनले गरिवी निवारणसम्बन्धी …