Home > Audio > जीवन-गाथा हरिबंस आचार्य

जीवन-गाथा हरिबंस आचार्य

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

13062480_10154134273889282_1668455966158527234_nअनु अधिकारी, नेपाली हाँस्यब्यंग्य क्षेत्रमा एक सफल व्यक्तिको रुपमा हरिवंस आचार्यको छुट्टै पहिचान छ । विभिन्न क्षेत्रमा उल्लेखनीय योगदान पुर्याउंदै आउने व्यक्तिहरुको जीवनका आरोह अवरोह र दिनचर्यालाई समेट्ने प्रयासले गोर्खा रेडियोले कार्यक्रम जीवनगाथा प्रस्तुत गर्दै आएकोछ । सामग्रीहरुलाई साभार गरेर भएपनि संसारभरि छरिएर स्रोताहरुसमक्ष्य पुर्याउने प्रयासले गोर्खा अनलाइन रेडियो मार्फत र आफूले चाहेको बखत सुन्नको लागि हाम्रो वेबसाइट www.gurkharadio.com मा पनि राख्दै आएकाछौं । स्मार्ट फोन मार्फत गोर्खा रेडियो सुन्नको लागि नेपालि एफएम, हाम्रो पात्रो,आइनेपाली रेडियो, ट्यूनईन, र गोर्खा रेडियोको एप्लिकेशन मार्फत सजिलै सुन्न सकिनेछ । गायक तथा हाँस्य व्यंग्य क्षेत्रमा एक सफल व्यक्ति हरिवंस आचार्यको जीवनीमा आधारित कार्यक्रम जीवन गाथा सुन्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1