Home > Featured > गोर्खा भ्याटरन फाउन्डेशनले ” फुड इन द ट्रेन्च” को प्रदर्शन गर्दै

गोर्खा भ्याटरन फाउन्डेशनले ” फुड इन द ट्रेन्च” को प्रदर्शन गर्दै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

70c50dfc-eace-402b-8547-ae6008ac4957लन्डन । यहि आउदो फेब्रुअरी २० तारिखका दिन गोर्खा भ्याटरन फाउन्डेसनले ” फुड इन द ट्रेन्च” नामक एक प्रदर्शन गर्ने भएकोछ जुन प्रथम विश्वयुद्धमा सहभागी दक्षिण एशियाका सेनाहरुसंग सम्बन्धित रहनेछ । प्रथम विश्व युद्दताका दक्षिण एशियाली सेनाहरुले मेसोपोटामियामा युद्द गरेका थिए । उक्त प्रदर्शनीमा तेसबेला दक्षिण एशियाली सेनाहरुमाथि गरिएका विभिन्न क्रियाकलापहरुको बारेमा पनि अवगत गराइनेछ । कतिपय यस्ता घटनाहरु छन् जुन अझसम्म पनि सार्वजनिक भएकाछन र धेरैलाई जानकारी समेत भएका छैनन् तेस्ता कुराहरुको बारेमा जानकारी गराउनु उक्त प्रदर्शनीको मुख्य उद्देश्य रहेकोछ । यसका साथै प्रथम विश्वयुद्धताका सहभागी भएका ब्यक्तिहरुको जानकारी संकलन गरि त्यसलाई एउटा स्मरणीय कथाको रुपमा प्रस्तुत गर्ने समेत सोच रहेकोछ । जसको लागि सम्बन्धित ब्यक्ति तथा उनीहरुका नातेदारहरुलाई सम्पर्क गरि यथार्थ जानकारी संकलन गर्ने गोर्खा फाउन्डेशनको लक्ष्य रहेकोछ । साथै यस कार्यमा सबैलाई सहोगको लागि आग्रह समेत गरेकोछ । विस्तृत जानकारीको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । image002

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

ट्रकमा फल्सबटम बनाएर चरेश र अफिम तस्करी !

काठमाडौं । भारतीय ट्रकको प्रयोग गरेर नेपालबाट चरेश र अफिम तस्करी हुने गरेको खुलेको छ …