Home > Audio > गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्ष घलेद्वारा गोर्खालीलाई आश्वासन

गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्ष घलेद्वारा गोर्खालीलाई आश्वासन

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

IMG_0021लन्डन । गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्ष शेष घलेले बेलायती सेनाबाट निवृत्त भएका पूर्वगोर्खाको एकतामा जोड दिएका छन् । घलेले गैरआवासीय नेपाली संघ यूकेले आयोजना गरेको पूर्वगोर्खासँगको अन्तरक्रियामा अध्यक्ष घलेले एकतामा जोड दिएका हुन् । पूर्वगोर्खाको समस्या एउटै भएता पनि विश्वासको वातावरण बन्न नसक्दा आफ्ना मागलाई प्रस्तुत गर्ने तरिका फरक–फरक भएकाले सबै पक्ष मिल्न अध्यक्ष घलेले आग्रह गरे । घलेले आफू बेलायती सेनामा भर्ती हुन लमजुङको भोटेओडार केन्द्रमा नापिन गएको स्मरण गर्दै बेलायती सेनामा लिएको भए अहिले पूर्वगोर्खाजस्तै समस्या भोग्नु पर्ने बताए । उनले गोर्खा आन्दोलनलाई सहयोग गर्ने बताए । आफ्नो सम्बोधनको क्रममा घालेले भनेका कुराहरुको पूर्ण विवरण सुन्नको लागि तलको प्ले बटनमा क्लिक गर्निहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1