Breaking News
Home > Blog > दृष्टिविहिन दम्पतिलाई मनकारी ईशाको सहयोग

दृष्टिविहिन दम्पतिलाई मनकारी ईशाको सहयोग

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

लन्डन, मानव जीवनमा धन सम्पतीले महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेको हुन्छ | तर धनसम्पति  मात्र पनि सबै कुरा होइन भन्ने बुझ्न पनि त्यत्तिकै जरुरि हुन्छ | मानव जीवनलाई धन र मन दुवैको आवश्यकता  पर्दछ | कतिपयसंग  प्रशस्त धन सम्पति हुन्छ तर उनीहरुमा आत्मियता र  मानवीयता छैन भने त्यो धनले क्षेणिक आनन्द त  दिन सक्ला तर दिर्घकालिन आनन्द पाउन भने समाज र गरिव दुखीको सेवा गरेर देखाउनु पनि  आवश्यक  हुन्छ | तर धन नभए  पनि मन भयो भने मानिसले गर्न सक्छ भन्ने बेलायतमा बस्दै आएकी  ईशा गुरुंगले प्रमाणित गरेकिछन  | सुन्नको लागि तल क्लिक गर्नुहोला –

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1