Home > Audio > नेपालमा भएको संबिधानको घोषणालाई स्कॉटलैंडको एबरडीनमा स्वागत

नेपालमा भएको संबिधानको घोषणालाई स्कॉटलैंडको एबरडीनमा स्वागत

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

कौशिक शर्मा, स्कॉटलैंड ।

aberdeen_2नेपालमा संबिधान घोषणा भयकोमा स्कॉटलैंडको एबरडीन शहरमा बस्ने नेपालीहरुले पनि चियापान कार्यक्रमको आयोजना गरी एकआपसमा ख़ुशी साटासाट गरेर मनाए। गत आइतवार साँझ त्यहाँ स्थित नेपाली संस्था नेपलीज हिमालयन एसोसिएशनले संस्थाका पदाधिकारी एबं एबरडीनमा सामाजिक र बिभिन्न व्यबसायमा संलग्न ब्यक्तिहरुको सहभागितामा संबिधान जारी भयको खुशियालीमा चियापान कार्यक्रमको आयोजना गरेको थियो। संस्थाका अध्यक्ष टक बहादुर थापाले उक्त चियापान कार्यक्रमको संयोजन गर्नुभएको थियो। सो अवशरमा उपस्थित ब्यक्ति हरुले नेपालमा साढ़े छ दशक देखिको नेपालीको सपना यस पटक पूरा भयकोमा ख़ुशी प्रकट गरेका थिए। उक्त अवशरमा संस्थाका कार्यकारी सदस्य एबं नेपाल पत्रकार महासंघ  बेलयतका पार्षद माधव रेग्मीले संबिधान संबंधी ब्यवस्थाका बिषयमा उपस्थित पदधिकारिहरुसंग जिज्ञाषा राख्नुभयको थियो। बाँकी समाचारको लागि तल क्लिक गरेर सुन्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

सप्तकोशी नदीमा पानीको बहाव बढ्दै

इनरुवा । पूर्वी तथा पश्चिमी पहाडी जिल्लामा लगातार परेको अविरल वर्षाका कारणसप्तकोशी नदीमा पानीको बहाव …