Home > Blog > मिस वर्ल्ड २०१९ को ताज जमैकाकी टोनी एन सिंहलाई

मिस वर्ल्ड २०१९ को ताज जमैकाकी टोनी एन सिंहलाई

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो लन्डन,

सन् २०१९ को ६९औं मिस वर्ल्डको ताज जमैकाकी २३ वर्षीय टोनी एन सिंहको पोल्टामा परेको छ । टोनी फ्लोरिडा स्टेट युनिभर्सिटीमा महिला सम्बन्धि अध्ययन र मनोविज्ञानकी विद्यार्थी हुन् भने उनि मेडिकल डाक्टर बन्ने अपेक्षाकासाथ अघि बढिरहेकी छन् ।

शास्त्रीय ओपेराकी शौखिन टोनी गाउने,खाना पकाउने, भ्लगींग, स्वयम्सेवामा जस्ता विषयमा रमाउने गर्छिन । विश्व सुन्दरी प्रतियोगीताको फस्ट रनरअप फ्रान्सकी सुन्दरीले जितेकी छन् भने सेकेन्ड रनरअपको उपाधि भारतले जितेको छ । मिस वर्ल्ड २०१९ को फाइनल प्रतिस्पर्धा आज डिसेम्बर १४ का दिन लण्डनमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतियोगितामा नेपालको तर्फबाट अनुष्का श्रेष्ठले प्रतिनिधित्व गर्दै आएकी थिइन् । मिस वर्ल्डको मल्टिमिडिया अवार्ड जितेर टप ३० मा पर्न सफल भएकी अनुष्का टप १२ सम्म पुग्न सफल भएकी थिइन् । मिस वर्ल्डमा नेपालसहित विश्वभरिका करिव १ सय ११ देशका सुन्दरीहरु सहभागि छन् ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1