Home > Blog > रवि लामिछाने रियालिटी शो ‘द लिडर’गर्ने ,बाबुराम,सुशिला कार्की र रविन्द्रसम्म निर्णायक

रवि लामिछाने रियालिटी शो ‘द लिडर’गर्ने ,बाबुराम,सुशिला कार्की र रविन्द्रसम्म निर्णायक

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

काठमाडौं। टेलिभिजन रियालिटी शो ‘द लिडर’को औपचारिक घोषणा गरिएको छ। ‘को बन्छ करोडपति’संचालनमा ल्याएको ‘एसआरविएन’मिडियाले छिट्टै टेलिभिजनको पर्दामा संचालनमा ल्याउन लागेको कार्यक्रमको बिहीबार राजधानीमा घोषणा गरियो।

यो कार्यक्रमलाई सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले संचालन गर्नेछन्। भने निर्याणकमा पूर्व प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई, पूर्व प्रधानन्यायाधिश सुशीला कार्की, पूर्व पत्रकार तथा नेता रविन्द्र मिश्र रहनेछन् भने बाँकी २ निर्णायक पछि चयन गरिने कार्यक्रममा जानकारी दिईयो।

सातै प्रदेश तथा विदेशका विभिन्न स्थानमा अडिसन गरी १ सय प्रतिस्पर्धीलाई काठमाडौं ल्याएर फाइनलमा प्रवेश गराइने कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछानेले बताए। उनले भने, –‘भाषणसंगै भिजन प्रस्तुत गर्न सक्ने लिडरको खोजी गर्नेछौं। विजयीलाई राष्ट्रिय राजनीतीमा सहज प्रवेशको अवसर दिइनेछ। ऊ राजनीतिमा आउन नचाहे पनि जनताहरुमा लिडर भनेको यत्तिको त हुनुपर्यो नि भन्ने बोध गराउनेछ।’

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1