Home > Blog > विप्लवका ललितपुर र भक्तपुर इन्चार्ज पक्राउ

विप्लवका ललितपुर र भक्तपुर इन्चार्ज पक्राउ

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

काठमाडौं। नेत्रविक्रम चन्द विप्लवले नेतृत्व गरेको प्रतिबन्धित नेकपाका भक्तपुर र ललितपुर जिल्ला इन्चार्ज टेकबहादुर केसी ‘आजाद’ पक्राउ परेका छन् । उनलाई ललितपुर प्रहरीले पक्राउ गरेको प्रहरी स्रोतले जानकारी दिएको छ।

स्रोतका अनुसार उनी ललितपुरको कुनै सथानबाट बिहीबार पक्राउ परेका हुन्।

केसी राजधानी काठमाडौंमा पक्राउ परेको विप्लव समूहका ठूला मध्ये एक नेता रहेको प्रहरीको दावी छ। प्रहरीले केसी पक्राउबारे विस्तृतमा भने जानकारी दिएको छैन। प्रहरी स्रोतले अहिले अनुसन्धान भइरहेको जनाएको छ।
डिसी नेपाल

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1