Breaking News
Home > Blog > सी चिनफिङ दुई दिने भ्रमणका लागि शनिबार नेपाल आउने पक्का

सी चिनफिङ दुई दिने भ्रमणका लागि शनिबार नेपाल आउने पक्का

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,
नेपालका राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीको निमन्त्रणामा चिनीयाँ राष्ट्रपति नेपाल भ्रमणमा आउने भएका छन् । उनी यही २५ र २६ गते नेपाल भ्रमणमा रहने बुधबार परराष्ट्र मन्त्रालयद्वारा जारी विज्ञप्तीमा जनाइएको छ । जारी विज्ञप्ती जनाएअनुसार नेपालमा रहँदा सीले राष्ट्रपति भण्डारीसँग दुई पक्षीय भेटवार्ता गर्नेछन भने प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीबीच पनि औपचारिक भेटवार्ता गर्ने भएका छन् ।

औपचारिक भेटवार्ताका क्रममा केही दुई पक्षीय सम्झौता र समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर हुने पनि मन्त्रालयले जनाएको छ । राष्ट्रपतिका रूपमा पहिलो पटक नेपाल आउन लागेका सी सन् २०१३ मा चीनका राष्ट्रपति बनेका हुन् । नेपाल बसाईका क्रममा सीले अन्य राजनीतिक दलका नेताहरूसँग पनि भेट्ने कार्यक्रम छ । असोज २६ गते सीको स्वदेश फर्किने कार्यक्रम रहेको छ । फोटो साभार अनलाइन

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1