Breaking News
Home > Blog > प्रमोद शर्माको नेतृत्वमा एनआरएनए जाम्बियाको कार्यसमिति गठन

प्रमोद शर्माको नेतृत्वमा एनआरएनए जाम्बियाको कार्यसमिति गठन

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा नालाइन रेडियो यूके,
लुसाका, जाम्बिया गैर आवासीय नेपाली संघ, राष्ट्रिय समन्वय समिति जाम्बियाको सन २०१९ को वार्षिक साधारण सभा जाम्बियाको राजधानी लुसाकामा सम्पन्न भएको छ । वार्षिक साधारण सभाले सन २०१९ – २०२१ का लागि प्रमोद शर्माको अध्यक्षतामा निम्न अनुसारको कार्य समिति गठन गरेको छ ।

कार्यसमितिमा राजिब मुनानकामी उपाध्यक्ष , पोषण राज बस्नेत महासचिब , रोजनराज घिमिरे सचिब र भिमबहादुर बम कोषाध्यक्ष चयन भएका छन् । त्यसैगरी महिला संयोजकमा सन्ध्या खनाल र युबा संयोजकमा ईश्वर भुसाल निर्बाचित भएका छन् ।

सदस्यहरुमा शम्भु कार्की, आलोक शर्मा, रबिलाल पान्डे, चन्द्र न्यौपाने, हेमाङ्ग लामा र निम बलायर चयन भएका छन् । संघको संरक्षकमा बिदुर खनाल र सल्लाहकारमा डा. बिशालनाथ उप्रेती रहेका छन् ।

गत वर्ष झै यस वर्ष पनि संघले लुसाकामा नेपाल पर्यटन प्रबर्द्धन कार्यक्रम आयोजना गर्नको लागि एक कार्यक्रम गर्ने निर्णय गरेको छ ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1