Breaking News
Home > Blog > एनआरएनए लाई कुमार पन्तद्वारा १ करोडको सहयोग

एनआरएनए लाई कुमार पन्तद्वारा १ करोडको सहयोग

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा नालाइन रेडियो यूके,

लण्डन। गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को आगामी अक्टुबरमा  हुन गइरहेको निर्वाचनमा अध्यक्षका पदका दावेदार रहेका कुमार पन्तले संघको नियमित खर्च संचालनको लागि १ करोड रुपैयाँ सहयोग उपलब्ध गराएका छन् । संघको कार्यालय सञ्चालनदेखि नियमित कार्य सञ्चालन गर्न समस्या भएपछि संस्थाले एनआरएनए अग्रजहरुसँग सापटीको रुपमा आर्थिक सहयोगको लागि आह्रवान गरेको  थियो ।

अन्य व्यक्तिहरुद्वारा पनि सहयोग प्राप्त हुने संघले अपेक्षा राखेको छ । विगतदेखि नै पटक पटक संघलाई आवश्यक सहयोग गर्दै आएका पन्तलाई एनआरएनए अध्यक्ष भवन भट्टले सामाजिक संजाल मार्फत धन्यबाद व्यक्त गरेका छन् ।

मेरो एनआरएनएर मेरो नेपाल” भन्ने मूल नारासहित  नवौं गैरआवासीय नेपाली विश्व सम्मेलन तथा गैरआवासीय नेपाली संघको अन्तर्राष्ट्रिय महाधिवेशन यही २०७६ साल आश्विन महिनाको २८ गते देखी ३० गते सम्म अर्थात १५-१७ अक्टोवर २०१९ मा गरिने भएको छ ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1