Home > Blog > कस्तो छ एनआरएनए यूकेको मतपत्रको नमूना

कस्तो छ एनआरएनए यूकेको मतपत्रको नमूना

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,
लन्डन, एनआरएन यूकेको यहि सेप्टेम्बर १४ मा हुने निर्वाचन आउन अब केहि दिन मात्र बाँकी छ । आउदो आइतबार एनआरएन यूकेको केन्द्रीय कार्यसमितिका २७ आइसिसी सदस्यका ७ र ४ वटा राज्यसमितिका १० / १० गरी कुल ७४ पदका लागि निर्वाचन हुदैछ ।

निर्वाचनमा जनको लागि जम्मा १ सय १७ उम्मेदवारले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । वेल्स र नर्दन आयरल्याण्ड राज्य समन्वय परिषदका सबै पदहरु निर्विरोध भएका छन् । एनआरएन यूकेको भावी अध्यक्षका लागि वर्तमान कार्यसमितिका उपाध्यक्षद्वय पुनम गुरुंग र शेर सुनारको उम्मेदवारी परेको छ ।

यसपटक अध्यक्ष पदमा पहिलोपल्ट महिला उमेद्वारले चुनावमा भाग लिदैछिन भने बेलायत विश्वभरिकै सबैभन्दा बढी सदस्य संख्या भएको मुलुक बन्न सफल भएको छ । गैर आवासीय नेपाली संघ बेलायतको निर्वाचनको लागि तयार पारिएको मतपत्रको नमूना यस प्रकार रहेको छ । नमूना पत्रको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला ।
NRN UK मतपत्रको नमूना

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1