Breaking News
Home > Blog > यती नेपाली एसोशिएसन यूकेद्वारा दशैं शुभकामना आदान-प्रदान कार्यक्रम गरिंदै

यती नेपाली एसोशिएसन यूकेद्वारा दशैं शुभकामना आदान-प्रदान कार्यक्रम गरिंदै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,

लन्डन, बेलायतको पूरानो संस्था यती नेपाली एसोशियसन यूकेले हिन्दूहरुको माहान पर्व विजया दशमीको शुभ अवसर पारेर विजया दशमी शुभकामना आदान-प्रदान कार्यक्रमको आयोजना गर्ने भएको छ ।

नेपाली कला संस्कृति र मौलिक परम्परालाई निरन्तरता दिंदै भावी पुस्ताहरुलाई पनि निरन्तरता दिलाउने अभिप्रायले यती नेपाली एसोशियसनले विभिन्न मौलिक एवं सांस्कृतिक कार्यक्रमहरु गर्दै लैजाने संस्थाका अध्यक्ष ध्रुव केसीले बताएका छन् ।

यतीले हालैमात्र बेलायतको सबैभन्दा ठूलो नेपाली संस्थाका तर्फबाट मेलामा संस्कृतिक झाँकी प्रदर्शन गरिएको थियो । यहि सेप्टेम्बर २९ तारिख आइतबारका दिन ह्यार्रो बरो फुटबल क्लबमा विजया दशमीको उपलक्ष्यमा शुभकामना आदान-प्रदान गरिने र विभिन्न नेपाली खानपानको व्यबस्था गरिने संस्थाका महासचिव मुकुन्द बास्तोलाले जानकारी दिएका छन् ।

कार्यक्रममा राफल ड्रा, विभिन्न किसिमका सांगीतिक प्रस्तुति एवं लोक भाकाहरुद्वारा मनोरंजन गराइने र कोसेली समूहको विशेष प्रस्तुती समेत रहने कल्चरल सेक्रेटरी माया केसीले बताएकी छन् । प्रवेश शुल्क १५ पाउण्ड निर्धारण गरिएको र टिकट बिक्रि खुल्ला भैसकेको पनि केसीले बताएकी छन् ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1