Breaking News
Home > Blog > दुवै मृगौला पीडित गणेश सापकोटाका पिताद्वारा सहयोगका लागि अनुरोध

दुवै मृगौला पीडित गणेश सापकोटाका पिताद्वारा सहयोगका लागि अनुरोध

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,
नवलपुरका एक ३५ बर्षीय युवा गणेश सापकोटाका दुवै मृगौलाले काम गर्न छाडेपछि आफ्नो उपचारको लागि अहिले उनि सहयोगको अपेक्षा गर्दै बसिरहेका छन् । करिब एक दशक लामो समय सम्म साउदी अरबमा बस्दै आएका सापकोटा आफू अस्वस्थ भएका कारण स्वदेश फर्केका थिए ।

थुप्रै नेपालीहरुको दुख पीडामा मलम लगाउंदै आएका सापकोटा अहिले आफै सहयोगको अपिल गर्न बाध्य भएका छन् । उनको मृगौला प्रत्यारोपण गर्नका लागि १६ लाख रुपैयाँ भन्दा बढी खर्च लाग्ने अनुमान गरिएको छ । आफूहरुसंग पैसा नभएकोले छोरालाई बचाउनको लागि उनका पिताले रुँदै सहयोगको अपिल गरेका छन् । विभिन्न व्यक्ति तथा संस्थाहरुले पनि उनको उपचारको लागि पहल गर्दै आएका छन् ।

सहयोग गर्न चाहने इच्छुक महानुभावहरुले नेपाल बाणिज्य बैंकको खाता नम्बर ३२०००२८२१३१० मा सोझै सहयोग गर्न सक्नुहुनेछ भने सम्पर्कको लागि बिरामी गणेश सापकोटालाई (+9779803180413) र उनकी दिदि सुनिता श्रेष्ठलाई (+9779866998410) मा सम्पर्क गर्न सकिनेछ ।

भिडियो हेर्नुहोला

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1