Home > Blog > नवदम्पतिहरुको लागि सुभास सुन्दासको ‘सुरुवात’ सार्वजनिक

नवदम्पतिहरुको लागि सुभास सुन्दासको ‘सुरुवात’ सार्वजनिक

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन  रेडियो यूके,
युरोप लगायत विभिन्न ठाउँमा लोकप्रिय बनेका चर्चित गायक सुभास सुन्दासले आफ्नो पछिल्लो सांगीतिक प्रस्तुती “सुरुवात” लिएर आएका छन् । विशेषगरि बैवाहिक बन्धनमा बाँधिएका नव दम्पतिहरुको लागि नयाँ यात्राको हौसला र प्रेरणास्वरुप तयार पारिएको उक्त गीतको म्यूजिक भिडियोमा नेपाल, बेल्जियम,जर्मनी, यूके, निदरल्याण्ड लगायतका विवाहित जोडीहरुलाई समेटिएको छ ।

सुभास सुन्दासको स्वर रहेको यस गीतमा रामु परियारको संगीत रहेको छ भने शब्दहरु सुभास सुन्दास र रामु परियारको रहेको छ । यस म्युजिक भिडियोको निर्देशन, छायांकन तथा सम्पादन बिकास भोम्जनले गरेका हुन् । स्विजरल्याण्डमा बसोवास गर्दै आएका सुन्दासले स्विजरल्याण्ड, स्पेन, इटाली, जर्मनी, डेनमार्क,साईप्रस लगायत थुप्रै देशहरुमा आफ्नो प्रस्तुती समेत राखिसकेका छन् ।

सुरुवातको म्युजिक भिडियो हेर्नुहोस ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1