Breaking News
Home > Blog > लागुऔषधसहित नेपाली सेनाका मेजर पक्राउ

लागुऔषधसहित नेपाली सेनाका मेजर पक्राउ

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

काठमाडौं। लागुऔषधसहित शनिाबार एक जना नेपाली सेनाका सेनानी (मेजर) पक्राउ परेका छन्। इटहरीस्थित सेनाको पूर्वी पृतनामा दरबन्दी रहेका मेजर अजितप्रताप सिंहलाई पृतना नजिकैबाट पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ।

उनलाई लागूऔषध नियन्त्रण ब्युरो, काठमाडौं र इलाका प्रहरी कार्यालय, इटहरीको संयुक्त टोलीले पक्राउ गरेको हो। प्रहरीले उनका साथबाट डेढ ग्राम ब्राउन सुगर बरामद भएको जनाएको छ । प्रहरीले यो विषयमा अनुसनधन जारी रहेको जनाएको छ ।
डिसी नेपाल

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1