Home > Blog > आउने भयो राजु र बल्छीको हल्का रमाइलो

आउने भयो राजु र बल्छीको हल्का रमाइलो

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

काठमाण्डौ – लामो समयसम्म मेरी बास्सैको निर्देशन गरिरहेका निर्देशक द्वय बल्छी र राजुकों नयाँ सिरियल ‘हल्का रमाइलो’ मङ्गलबार छायाङ्कन भइसेकेको छ । उक्त सिरियल भदौ १ गतेदेखि हरेक आइतबार बेलुका ८ः ५० बजे प्रसारण हुने कुरा व्यवस्थापक तथा कलाकार दीपक शर्माले बताए । राजु मास्टर , बल्छी ध्रुवे , दीपक शर्मा , शम्भुराज थापा ,अनिता बस्नेत , काली बुढी , कमला रेग्मी ,कुमार गजुरेल , उज्ज्वल ,बेगम को अभिनय रहेको उक्त सिरियल युटुवमा भने बल्छी ध्रुवे च्यानलबाट आउने भएको छ । सिरियलको छायाङ्कनमा राहुल राई र श्रृङ्गारमा निर्मला आचार्य रहेका छन् । यो नितान्त कमेडी सिरियल भएको निर्देशक द्वय राजु र बल्छीले बताए ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1