Home > Blog > मिस इंग्ल्याण्डको फाइनलमा भिड्दै नेपाली चेली प्रतिष्ठा

मिस इंग्ल्याण्डको फाइनलमा भिड्दै नेपाली चेली प्रतिष्ठा

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा  अनलाइन रेडियो यूके,
लन्डन । बेलायतको प्रतिष्ठित सौन्दर्य प्रतियोगिता  ‘मिस इंग्ल्याण्ड २०१९’ मा नेपाली मुलकी २६ वर्षीया युवती प्रतिष्ठा ‘तृष’ राउत सेमिफाइनलमा पुगेकी छन् । ‘मिस इंग्ल्याण्ड २०१९’ को फाइनल मरितस टुरिजम र दि गेनफोर्ड ग्रुपको सहकार्यमा यहि जुलाई ३१ तारिख र अगष्ट १ तारिखका दिन न्यूकासल अपन टाईनमा हुदैछ । उक्त दुइ दिनमा ५४ जना सुन्दरीहरुले विभिन्न १० राउन्डको लागि प्रतिस्पर्धा गर्नेछन । फाइनल राउन्डको प्रतिस्पर्धाबाट विजयी एकजना सुन्दरीले होलिडे लगायतका अन्य विभिन्न सामग्रीसहित ३० हजार पाउण्ड बराबरको पुरस्कार हात पार्नेछन । साथै आगामी डिसेम्बर १४ तारिखका दिन  एक्सेल लन्डनमा हुन् गइरहेको विश्व सुन्दरी प्रतियोगीतामा पनि सहभागीता हुने अवसर पाउनेछन । प्रतियोगितामा विजय हुनको लागि च्यारिटी क्वीन, इको ड्रेस राउण्ड, ब्ल्याक ड्रेस राउण्ड, इन्टरभ्यू राउण्ड र पब्लिक भोटिङ लगायतका विभिन्न चरणहरु पार गर्नुपर्ने हुन्छ । उनले यहि जुलाई १९ तारिखका दिन लण्डनको ह्यार्रोस्थित फुटबल क्लबमा “मिस इंग्ल्याण्ड २०१९ फाइनालिष्ट प्रतिष्ठा राउत  च्यारिटी डिनर” नाइट कार्यक्रमको आयोजना गर्दैछिन । जुन च्यारिटी रकम ‘ब्यूटी विद ए पर्पोज’ हेल्पिंग चिल्ड्रेन वर्ल्डवाइड अन्तर्गत खर्च गरिने प्रतिष्ठाले बताएकी छन् । तेस्तै गरि पब्लिक भोटिंग अन्तर्गत मोबाइलबाट म्यासेज गरि भोट गर्नको लागि भोटिंग पनि खुल्ला भैसकेको छ । उनलाई भोट गर्नको लागि आफ्नो मोबाइलबाट MISS ENGLAND42 टाइप गरि 63333 मा म्यासेज पठाउनुपर्ने हुन्छ । To Donate click here.

Vote For Pratishtha Trish Raut. Miss England 2019 Finalist.

सन् २०१९ को मिस इंग्ल्याण्डकी फाइनालिष्ट नेपाल र नेपालीकै गौरव बोकेकी नेपाली मूलकी चेली प्रतिष्ठा राउतलाई आफ्नो मोबाइलबाट MISS ENGLAND42 टाइप गरि 63333 मा म्यासेज पठाएर सहयोग गर्नुहोला | प्रति म्यासेज ५० पेन्स चार्ज लाग्नेछ भने २४ घन्टामा एक व्यक्तिले ३० ओटा भोट हाल्न सक्नेछन | भोटिंग गर्ने अन्तिम मिति अगष्ट १ तारिख दिनको १२ बजेसम्म मात्र !!

Posted by Gurkha Online Radio on Monday, July 8, 2019

भोटिंग गरेवापत प्रति म्यासेज ५० पेन्स चार्ज लाग्नेछ भने २४ घन्टामा एक व्यक्तिले ३० ओटा  सम्म भोट हाल्न सक्नेछन  ।  भोटिंग गर्ने अन्तिम मिति अगष्ट १ तारिख दिनको १२ बजेसम्म मात्र रहनेछ । हङकङमा जन्मिएकी प्रतिष्ठा भूपू ब्रिटिस गोर्खा प्रकाश राउत र मिना राउतकी एक्ली छोरी हुन् । हाल बेलायतमा बसोवास गर्दै आएकी प्रतिष्ठाले १६ वर्षको उमेरदेखि नै मोडलिंग गर्दै आएकी हुन् । युनिभर्सिटी अफ ब्राइटनबाट इन्टेरियर आर्किटेक्चरमा ब्याचलर उत्तिर्ण प्रतिष्ठा पेशाले फ्लोर प्लान आर्किटेक्ट हुन् ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1