Home > Blog > मोदीलाई कांग्रेस सभापति देउवाको बधाई

मोदीलाई कांग्रेस सभापति देउवाको बधाई

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

काठमाडौं : नेपाली कांग्रेसका सपभाति शेरबहादुर देउवाले भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई बधाई दिएका छन्। सभापति देउवाले लोकसभा चुनावमा भारतीय जनता पार्टी (भाजपा)ले ठूलो फलता हासिल गरेकामा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी र उनको दललाई बधाई दिएका हुन्।

देउवाले प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी र भाजपाका अध्यक्ष अमित शाहलाई छुट्टाछुट्टै पत्र लेखेर बधाई दिएको कांगेस मुख्य सचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जानकारी दिए।

‘नेपाल र भारतबीच सदियौँदेखि कायम रहेको पुरानो सम्बन्ध र मित्रता आगामी दिनमा थप सुदृढ र सार्थक हुँदै जानुका साथै दुबै पार्टी बीचको सम्बन्ध र सहकार्य अझ बलियोे हुने विश्वास समेत सभापति देउवाले व्यक्त गरेको पौडेलले जानकारी दिए।
अन्नपूर्ण पोष्ट

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1