Home > Blog > एनआरएन यूके महासचिवमा फडिन्द्र भट्टराईद्वारा उमेद्वारी (भीडीयो सहित )

एनआरएन यूके महासचिवमा फडिन्द्र भट्टराईद्वारा उमेद्वारी (भीडीयो सहित )

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,

लन्डन, गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) बेलायतको लागि फडिन्द्र भट्टराईले आगामी निर्वाचनको लागि महासचिव पदको उमेद्वारी घोषणा गरेका छन् । नेप्लिज सेफ एसोसिएयन यूकेको आयोजनामा मिडल्याण्डमा गरिएको च्यारिटी कार्यक्रममा शुभकामना मन्तव्य ब्यक्त गर्दै आफ्नो उमेद्वारी घोषणा गरेका हुन् । लामो समयदेखि एनआरएनसंग आबद्ध रहेका भट्टराई एनआरएनए अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय परिषद्को भाषा साहित्य र मिडिया विभागमा सदस्यको भूमिका निर्वाह गर्दै आएका छन् । सेतोपाटी अनलाइनका युरोप संयोजक भट्टराई पत्रकार महासंघ बेलायतमा आवद्ध रहनुका साथै कविता लेखन र वाचनमा पनि उत्तिकै सक्रिय रहँदै आएका छन् ।

भट्टराईद्वारा गरिएको घोषणा यसप्रकार रहेको छ ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1