Home > Blog > २५६३औं बुद्ध जयन्ती तथा नेपाल पर्यटन वर्ष २०२० लाई भव्य रुपमा सफल पारौं

२५६३औं बुद्ध जयन्ती तथा नेपाल पर्यटन वर्ष २०२० लाई भव्य रुपमा सफल पारौं

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,

बुद्ध फाउन्डेशन यूके र कपिलबस्तु समाज यूकेको सयूक्त आयोजना तथा नेपाली राजदूताबास लण्डन, नेपाल पर्यटन बोर्ड नेपाल र गैर आवासीय नेपाली संघको सहकार्यमा आगामी मे १२ आइतबारका दिन लन्डनको केन्द्रमा रहेको ट्राफलगर स्क्वाएरमा २५६३औं बुद्ध जयन्ती मनाइने भएको हुँदा गौतम बुद्धको शान्ति उपदेश र बुद्धको जन्मस्थल नेपालमा नै हो भन्ने सन्देश विश्वमाझ फैल्याउने उद्देश्य लगायत नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० अर्थात भिजिट नेपाल ट्वेन्टी ट्वेन्टी लाई सफल पार्नको लागी आयोजना गरिएको नेपाल र नेपालीकै गौरव बोकेको यस कार्यक्रमलाई भव्य र सभ्य बनाउनको लागि उक्त दिन लण्डनको केन्द्र ट्राफलगर स्क्वाएरमा उपस्थित भइदिनको लागि सम्पूर्ण बेलायातवासी नेपालीहरुमा हार्दिक निमंत्रना गरिएको छ ।

नेपाली कला संस्कृति तथा परम्पराको समेत प्रबर्धन हुने भएकाले नेपाल र नेपालीपन झल्किने खालका पोशाक तथा सामग्रीहरुको साथमा उपस्थित हुन समेत विशेष अनुरोध गरिन्छ ।

आयोजक – बुद्ध फाउन्डेशन यूके र कपिलबस्तु समाज यूके लगायत नेपाली राजदूताबास लण्डन, नेपाल पर्यटन बोर्ड नेपाल र गैर आवासीय नेपाली संघको सहकार्यमा
कार्यक्रम हुने मिति – सन् २०१९ को मे १२ तारिख आइतबारका दिन
स्थान – ट्राफलगर स्क्वाएर, लन्डन
समय – दिउँसो ४ बजेदेखि राति ९ बजेसम्म
सम्पर्क – 07943 866 690 , 07877 186 545

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1