Breaking News
Home > Blog > बाँसको झ्याङमा लुकाएर राखेको अवस्थामा पेस्तोल फेला

बाँसको झ्याङमा लुकाएर राखेको अवस्थामा पेस्तोल फेला

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

विराटनगर : विराटनगर महानगरपालिका–१६ दरैयामा आइतबार दिउँसो पेस्तोल फेला परेको छ ।

बाँस झ्याङमा लुकाएर राखेको अवस्थामा पेस्तोल फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ । मोरङ प्रहरी प्रमुख एसपी मनोजकुमार केसीले मेडइन युएसए लेखिएको नाइन एमएम पेस्तोल र दुई राउण्ड गोली फेला परेको जानकारी दिए । उनका अनुसार विशेष सूचनाका आधारमा प्रहरीले बाँस झ्याङलाई सिल गरेर खोजतलास थालेको थियो ।

कोसी कसैलाई दबाब दिन र तर्साउनका लागि पेस्तोल भारतबाट ल्याएको हुन सक्ने प्रहरी अनुमान छ । प्रहरीले घटनाका बारेमा अनुसन्धान सुरु गरिएको जनाएको छ ।
अन्नपूर्ण पोष्ट

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1