Breaking News
Home > Blog > फेसबुक, इन्स्टाग्राम र ह्वाट्सएपमा विश्वभरि नै समस्या समस्या

फेसबुक, इन्स्टाग्राम र ह्वाट्सएपमा विश्वभरि नै समस्या समस्या

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,।
सामाजिक सञ्जालमा अग्रणी मानिएका फेसबुक, इन्स्टाग्राम र ह्वाट्सएपमा विश्वभरी नै समस्या देखिएको छ । विश्वका विभिन्न भागमा फेसबुक, इन्स्टाग्राम र ह्वाट्सएप नखुलेको र खुलेकामध्ये पनि राम्रोसँग काम नगरेको प्रयोगकर्ताहरुले बताएका छन् ।

यूके, अमेरीका लगायत युरोपमा समेत फेसबुकमा समस्या देखिएको छ । सामाजिक संजालमा भएको प्रभावका कारण विभिन्न ख्यालठट्टा गरिएका छन् । एक जनाले भनेका छन् फेसबुक नचलेकोले हात नै नभएजस्तो भएको छ, तेस्तै अर्का एकजनाले फेसबुक डाउन भएकोले आनन्दले बस्ने बेला आएको भनेका छन् ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1