Breaking News
Home > Blog > मीडियाकर्मी किस्ना आचार्य रोशनीको “बासना” सार्वजनिक

मीडियाकर्मी किस्ना आचार्य रोशनीको “बासना” सार्वजनिक

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खांलाइन रेडियो यूके,
मीडियाकर्मी एवं गीतकार किस्ना आचार्य रोशनी को शब्द सिर्जनामा रित कुमार श्रेष्ठ र अनिता कुँवरको स्वर तथा जीवन वि.सी.को संगीतमा ‘बासना’ बोलको लोक दोहोरी गीतको म्यूजिक भीडीयोलाई म्यूजिक खबरले आफ्नी युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरेको छ । यास म्यूजिक भीडियमा जेम्स वि.सी. नारायण ढकाल, करिष्मा ढकाल, सुवास ढकाल र सम्झना कार्कीको अभिनय रहेको छ । स्मृति तिमिल्सिना(गुरुआमा) को निर्देशन तथा सुरेश श्रेष्ठको छायांकन रहेको यस म्यूजिक भीदियोको सम्पादन प्रकाश धमलाले गरेका छन् ।

“बासना” को म्यूजिक भीडीयो हेर्नुहोला ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1