Home > Blog > धनगढी बसपार्कमा सहचालक मृत फेला, हत्याको आशंका

धनगढी बसपार्कमा सहचालक मृत फेला, हत्याको आशंका

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

कैलाली। धनगढी बसपार्कमा एक बसका सहचालक मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । धनगढी उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ४ बसपार्कमा ना ४ ख ४२६४ नम्बर बसका सह-चालक मोहन बोहरा मृत फेला परेका हुन् । डीएसपी हरि ओलीका अनुसार उनीसँग भेटिएको मजदुरको परिचय पत्रमा बाजुरा ढाडाकोट ७ ठेगाना उल्लेख छ ।

उनको बायाँ पट्टी कम्मरमा धारिलो हतियारको चोट देखिएकाले मारिएकाे हुनसक्ने प्रहरीले अाशंका लिएकाे छ । बोहरा विगत २५–२६ वर्षदेखि बसपार्क क्षेत्रमा रहँदै आएको स्थानीयबासी बताउँछन् । बिहीबार रातिसम्म धनगढी बसपार्क जुवा खेलिरहेका उनी विवाद भएर मारिएकाे हुनसक्ने प्रहरी अाशंका छ ।

बोहरा ना ५ ख ३५७ नम्बरको बस नजिकै शुक्रबार बिहान करिब ८ मृत अवस्थामा फेला परेका थिए । प्रहरीले ना ५ ख ३५७ का सहचालकसहित अन्य एकजनाई नियन्त्रणमा लिइएकाे डीएसपी अाेलीले बताए । शवलाई पोष्टमार्टका लागि अञ्चल अस्पतालमा राखिएकाले पोस्टमार्टमको रिपोर्टपछि अन्य कुराहरु थाहा हुने डीएसपी अाेलीले बताए ।
डिसी नेपाल

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1