Home > Blog > मीसेस नेपाल यूकेद्वारा डेन्टल ओरल हाइजींन वर्कशप गरिंदै

मीसेस नेपाल यूकेद्वारा डेन्टल ओरल हाइजींन वर्कशप गरिंदै

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके,
लन्डन, यहि जुलाई १५ तारिख आइतबारका दिन मीसेस नेपाल यूकेले लण्डनको साउथ ह्यारोस्थित चौतारी रेष्टुरेन्टमा डेन्टल ओरल हाइजीन वर्कसपको आयोजना गर्ने भएको छ । नारी सौन्दर्यको प्रतिक हो भने प्रतिभाको खानी हो भन्ने तथ्यलाई लण्डन फेसन हाउसले गर्दै आएको मीसेस नेपाल यूकेका नारीहरुले प्रमाणीत गरेका छन् । मीसेस नेपाल यूके २०१७ को विजेता आस्था जोशी लगायत मंजु शाह , पुनम गुरुड्ग, शर्मीला पछाई, अंजु श्रेष्ठ, प्रिमा भट्टराई, अम्रीता गजुरेल र गीता बस्नेतले विभिन्न कार्यक्रममा गरेको नृत्य र गायनले थुप्रै प्रशंसा बटुलेको छ । च्यारीटी कार्यक्रमबाट १० लाख रुपैयाँ उठायर मष्तिस्क पक्षाघात भयका बालबालीकाहरुलाइ सहयोग समेत गरेको छ । लण्डन फेसन हाउसकी संचालीका तथा मीसेस नेपाल यूकेकी प्रेसीडेन्ट मनीषा डंगोल श्रेष्ठका अनुसार मीसेस नेपाल युके बेष्ट सेफ २०१७ की विजयी डेन्टल सर्जन मंजु शाहले उक्त वर्कशपको जिम्मा लीएकी छन् । करिब दश वर्षको आफ्नो अनुभवलाई नेपाली समाजसमक्ष पुर्याउने अवसर पाएकोमा आफू सन्तुष्ट रहेको मंजुले बताइन । मानिसको सौन्दर्यको मुख्य अंग दाँतको बारेमा कति कुराहरु थाहा नभएर दांत र गीजको समस्याबाट पीडित भएका व्यक्तिहरुलाई जानकारी गराएर स्वस्थ बन्नको लागि उक्त वर्कशप सबैको लागि अनिवार्य रहेको मनिष डंगोल श्रेष्ठको धारणा छ । उक्त ओर्कशपमा सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाई दिदीबहिनीहरुलाई सहभागी हुनको लागि आयोजकहरुद्वारा अनुरोध गरिएको छ ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1