Home > Blog > नयाँ वर्ष २०७५ सालको शुभकामना

नयाँ वर्ष २०७५ सालको शुभकामना

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

विक्रम सम्बत २०७५ सालको नयाँ वर्षको यस सुखद उपलक्ष्यमा देश विदेशमा रहनुभएका सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुमा सुस्वास्थ्य दिर्घायु अनि सफलताको कामना गर्न चाहन्छौं । साथै विगतका दिनहरुमा अधुरा रहेका यहाँहरुका सम्पूर्ण इच्छा आकांक्ष्याहरु पनि यसै नयाँ वर्षमा पूरा हुनेछन र सोचे अनुरुपका कार्यहरु सफलतापूर्वक अगाडी बढुन र सुख शान्ति र सम्व्रिद्दीले निरन्तरता दीरहोस यहि नै यहाँहरु प्रदी हार्दिक हार्दिक शुभकमना ।
आवाजको दुनियाँको नौलो साथि, आनो तपाइंको सुख दुखको एकमात्र साथी ।
गोर्खा अनलाइन रेडियो यूके ।
तपाईंले हामीलाई नेपाली एफएम, हाम्रो पात्रो, ट्युन इन, मेरो पात्रो, लाइभ अनलाइन रेडियो डट नेट तथा www.gurkharadio.com मार्फत सजिलै संग सुन्न सक्नुहुनेछ ।

वि.स.२७५ सालको नयाँ वर्षको शुभकामना !!!

विक्रम सम्बत २०७५ सालको नयाँ वर्षको यस सुखद उपलक्ष्यमा देश विदेशमा रहनुभएका सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुमा सुस्वास्थ्य दिर्घायु अनि सफलताको कामना गर्न चाहन्छौं | गोर्खा रेडियो परिवार http://gurkharadio.com/archives/10636

Posted by Gurkha Online Radio on Thursday, April 12, 2018

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

फोहर व्यवस्थापन नहुँदा दुर्गन्धित बन्दै काठमाडौँ

काठमाडौँ। काठमाडौँ महानगरपालिकाले फोहर व्यवस्थापन गर्न नसक्दा शहरका विभिन्न चोक तथा बजार दुर्गन्धित बन्दै गएको …