Home > Blog > सुवर्णलताको अन्तरसंवाद कार्यक्रम सम्पन्न

सुवर्णलताको अन्तरसंवाद कार्यक्रम सम्पन्न

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

Listen Gurkha Radio (गोर्खा रेडियो सुन्नुहोस)

सरु पौडेल,काठमाण्डौ –मालिका केसरीद्वारा लिखित सुवर्णलता उपन्यासको प्रकाशन सांग्लिा बुक्सले गरेको हो । शनिबार पर्यटन बोर्डको हलमा सुवर्णलताको अन्तरसंवाद सम्पन्न भएको थियो । आख्यानकार अमर नयौपाने, समालोचक डा.राम प्रसाद ज्ञवाली र प्रा. राम लोहनीले उपन्यासको समालोचना गर्नुभएको थियो ।
साहित्यकारहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको उक्त कार्यक्रमको सञ्चाालन पज्वल अधिकारीले गर्नुभएको थियो ।
वक्ताहरुले उपन्यासमा बौद्ध दर्शनलार्इृ सजिलै बुझ्न सकिने कुरा व्यक्त गर्नुभएको थियो । उपन्यासमा प्रेमका कुरा , २५०० वर्षअघिको बुद्धका पालाकी सुवर्णलताको शारीरिक परिवर्तन नभएको कुरालाई सामान्य रुपमा लिइने भन्दै आख्यानकार अमर न्यौपानेले पाठकीय धारणा पनि व्यक्त गर्नुभएको थियो ।
वक्ताहरुले यस्ता उपन्यासले पाठकहरुको मन शान्त पार्ने र सजिलै पाठकलाई आकर्षण गर्ने बताउनुभयो ।

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोला र ANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ 

गोर्खा अनलाईन रेडियो सुन्नको लागि IOS प्रयोगकर्ता हरुले यहाँ क्लिक गर्नुहोलाANDROID तथा कुनै पनि साधनबाट सुन्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोला । यदि हामीलाई सम्पर्क गर्न चाहनुहुन्छ भने यहाँ क्लिक गर्नुहोला । साथै तलका मोबाईल एप्लिकेशनबाट पनि सुन्न सक्नुहुनेछ Untitled-1

Check Also

को-कोसँग झुक्यो ओली सरकार

काठमाडौं । देशमा दुईतिहाइ बहुमतसहितको स्थिर सरकार छ । तर, केपी ओली नेतृत्वको शक्तिशाली सरकार …